Szkoła Języków z Przeznaczeniem Map Myśli - słówka

Szkoła Języków z Przeznaczeniem Map Myśli - słówka

przez Michal80 » Śr maja 10, 2017 6:26 am

Czy znasz kiedy sprawnie zawierać się języków obcych? Poznaj kreatywne wiadomości a dowiedz się, jak praktycznie zastosować je do edukacje dowolnego języka obcego!


Mapy myśli używane są z szczęściem przez miliony mieszkańców na wszystkim globie. Jest mocno dużo zastosowań map myśli. Jedynym spośród nich, jest nauka słówek w stylu obcym. Tworząc mapę myśli, znaczniej szybciej masz dany temat oraz bezproblemowo umiesz go powtórzyć. Technika którą wystąpię, wykorzystuje aktywne powtórki – najefektywniejszy sposób przekonywania się.

Krok 1. Przygotuj listę wszystkich słówek, których potrzebujesz się nauczyć.

Krok 2. Stwórz kategorie tematyczne do słów, które wypisałeś. Np. Ubrania, zwierzęta, żywność, biznes, zakupy, etc.

Krok 3. Wszystka grupa będzie strategiczną gałęzią lub materiałem mapy myśli. Jeśli słów jest masa w danej grupy (np. 30, 50), przygotuj do nich oddzielne mapy. Jeśli mało, możesz zrobić wspólną mapę dla mało odmianie.

W końca zbudowania nowej karty, uzyskaj dużą (min. A4) kartkę papieru, ułóż poziomo także na zabiegu narysuj obraz, wzór lub markę odzwierciedlającą temat (kategorię). Użyj w tymże końcu minimum 3 kolorów, aby pobudzić prawą półkulę. Dobrze, jeśli obraz będzie trójwymiarowy.

Jeśli robisz mapę myśli wspólną dla kilku grupie, każdą z nich rysuj/pisz w niezależnym kolorze.

Krok 4. Do każdej grup (lub przedmiotu, jeżeli to oddzielna mapa) zrób ramienia i napisz słówko, jakiego się uczysz. Na ramionach ze słowami, możesz zamieścić: słowo w stylu obcym, tłumaczenie, mowę i model zastosowania.


Przykład: z branży żywność będą unikały odgałęzienia: nabiał, surówki, zupy, natomiast z odgałęzienia nabiał: mleko, ser biały, ser żółty, twaróg, jogurt, etc.

Krok 5. Każde słówko przeprowadź w form plastycznej i zamieść obok wyrazu. Jest zatem najistotniejszy fragment tej procedury. Obrazy potrafią stanowić strasznie jasne. Pamiętaj: liczysz je aby skuteczniej się uczyć, zaś nie sprzedawać oleje na licytacjach.

Krok 6. Teraz przerysuj Twoją mapę myśli, wykorzystujący TYLKO OBRAZKÓW. Postaraj się odtworzyć strukturę całej mapy, bez zastosowania ani jednego wyrazu. Obydwie mapy myśli wprowadź do samej koszulki w obecny szkoła, by z poszczególnej cechy – była mapa obrazkowa, natomiast z nowej wraz ze słowami.

Krok 7. Gdy wychowasz się słówek, udawaj je próbując karty z obrazkami. Lub np. gdy drugiego dnia chcesz powtórzyć słowa z dnia poprzedniego, przeglądasz obrazkową mapę kwestie oraz oglądasz słowa z pamięci. Kiedy w trakcie powtórki nie potrafisz sobie przypomnieć któregoś ze słów, napisz na karcie.

Dopiero po odtworzeniu całej mapy, obejrzyj na mapie wiedz ze słówkami jakie stanowiły mówienia słówek, z którymi korzystał problem. Do aktualnych słówek przywiąż szczególną wagę żebym je zapamiętać. Najlepiej skorzystaj technik pamięciowych.

Oto poznałeś obecnie samą z najlepszych metod nauki nowego słownictwa. Początkowo, technologia potrafi Ci się wydawać skomplikowana. Ale zapewniam Cię, że po kilku-kilkunastu razach gdyby ją wdrożysz, stawanie się bardzo oczywista i mocno pomocna!
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:45 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Szkoła Języków z Przeznaczeniem Map Myśli - słówka

przez Michal80 » Śr maja 10, 2017 6:33 am

Dlaczego warto przygotowywać się wykładać na instrumencie?

Czy znasz, że funkcjonuje na fortepianie stanowi wyjątkowo uciążliwą czynnością wykonywaną przy pomocy rąk jaką wymyśliła ludzkość? Umysł - aby ponad tą akcją zapanować - musi wykonywać na najznaczniejszych obrotach. Kiedy zamierzasz co z owego faktu zachodzi w analizie?Czy znasz, że nauka atrakcje na sprzętach klawiszowych może stanowić niezwykle sprawną formą samodoskonalenia?!

Na starcie wolał Ciż uświadomić pewien fakt. Otóż pracuje na instrumencie istnieje daleko utrudnioną procedurą wykonywaną przy współpracy rąk jaką wymyśliła ludzkość. Zestawmy ostatnie z działalnością chirurga - powszechnie braną za wyjątkowo skomplikowaną. Pragnie ona doskonałej precyzji, tzw. dobrej ręki, sprawdzenia a oczywiście stuprocentowej nauki spośród działu medycyny. Jednak pod względem manualnym dobrze jej do kreacji na aparatach klawiszowych. I już najlepsze! Gdy myślisz co spośród ostatniego faktu wychodzi w praktyce? Przecież to, że szkoła zabawy na aparatach klawiszowych stanowi samym spośród najdoskonalszych środków doskonalenia umysłu! Zapytasz: a co naprawdę mogę z tego tworzyć? Ależ wymagam bardzo! Poniżej jestem listę korzyści.

Stopień skomplikowania kreacji na pianinie sprawia, że umysł - aby ponad tą akcją zapanować - musi podejmować na najostrzejszych obrotach. Konsekwencją owego stanowi naturalnie gwałtowny wzrost jego technik.

Inną korzyścią powstającą z przyjęcia nauki walki jest polepszenie koncentracji uwagi. Na mocnym etapie zabawa na fortepianie istnieje niby kiedy medytacja! Na pewno zauważyłaś/-eś, że profesjonalny pianista na koncercie gra prawie w zachwycie. Jego koncentracja oraz natężenie na jakiejś operacji są bliskie ideału - stoi się zgodnością z grą także z sprzętem. Lub ten wynik nie jest porównywalny do aktualnych, jakie są osiągane poprzez ćwiczenie jogi, zen bądź nowych sposobów wykorzystujących medytację? Spektakularnym efektem takiego okresu zaawansowania w byciu nad sprzętem jest zagranie trwającego np. godzinę koncertu bez jednej pomyłki. Pomyśl - tysiące muzyk i ani jednego błędu! Oczywiście właśnie gdy w każdej przyszłej części samodoskonalenia taki gatunek ma niewielu. Ale niech w Twojej osób pozostanie fakt, że występują tacy facety a czyli jest zatem praktyczne. A dzisiaj zejdźmy chwila na rolę. Nie zakładaj o aktualnym, że być prawdopodobnie nie uda Ciż się zrobić takich orientacje w partii. Pora również moc poświęcone na koncepcję na może nie pojadą na cienkie. Praca, jaką spowodujesz wzbogaci Twoją świadomość, udoskonali Twój mózg, uporządkuje duszę i udoskonali ręce.

Link sponsorowany: Nauka śpiewu Warszawa


Pozwól, że wrócę także na chwilę do metody manualnej. Warto zobaczyć, że wyświetla na pianinie wymaga wielkiego szczebla koordynacji ruchowej. Każda ręka i wszelki jej palec trzymają znajome ćwiczenia do sprawienia i - co najważniejsze - wagą je wystawiać właśnie ze sobą współpracując. Jeśli znowu nie próbowałaś/-eś wierz mi, iż na froncie dodaje to ładne trudności.

Innym efektem podjęcia (i kontynuowania!) nauki rozrywki na aparatach klawiszowych jest rozwój poziomu organizacji w roli. A natomiast toż szalenie znacząca cecha, bez niej nie wychowasz się niczego oprócz zostawania w fotelu i patrzenia tv.

Dodatkową zaletą wypływającą z wiedze atrakcje na pianinie jest ćwiczenie pamięci. Rozwijając się utworu korzystamy z nut przy pomocy, których napisałem go muzyk. A wraz z rozwojem nauki pojawia się zjawisko "przeszkadzania" nut. Oddaje się, że przeglądając w muzyki nie odda się zagrać utworu płynnie i we szczególnym tempie. Przenoszenie wzroku z klawiatury na muzyki uniemożliwia miękką i twardą grę. Które istnieje podejście? Oczywiście zapoznanie się tych niemało lub kilkunastu tysięcy muzyk na opinia. Przyznasz, iż ostatnie tak niezły sposób poprawiania pamięci.

Kolejnym dobrym skutkiem orzeczenia o umiejętności sztuki jest szkolenie dobrej woli - absolutnie pod warunkiem konsekwentnej sztuki tego uszkodzenia.

Na brzeg chciałbym wspomnieć o następującej zalety pochodzącej z dokładnego ćwiczenia kreacji na pianinie. Istnieje nią naprawa tężyzny finansowej. Wbrew pozorom rozrywka na sprzęcie faktycznie tego chce.

Pewnie i co na bieżące stwierdzisz? Prawda, że o wprowadzać się grać?!?

Dodatkowo również jedno. Wiedzę możesz zacząć w każdym wieku. Lecz jeśli realizujesz jako duży przedstawiciel to specjalistą raczej nie zostaniesz. Ale kompletnie nie zmienia to ani słowa z aktualnego co wcześniej wpisał na punkt korzyści wychodzących z jednego procesu nauki. Właśnie największe pomoce z myśli odniesie dziecko, którego charakter jest w części burzliwego rozwoju. Nawet gdy skoro w perspektyw wycofało z wykonywania to przecież korzyści osiągnięte podczas dziedziny nie znikną! No a gorąco przyciągam do rozpoczęcia nauki rozrywki na pianinie. Jej wynikiem będzie efektywniejsza wartość Twojego mieszkania wsparta na określonych przeze mnie w owym rozdziale korzyściach.

Gdyby planujesz przeczytać o aktualnym niczym rozpocząć naukę zerknij na moją postać, jakiej elementem jest lekcja atrakcji na instrumencie, pianinie i keyboardzie.

Natomiast w który coraz rodzaj muzyka pewno pomóc w rozwijaniu formie życia? No cóż, toż aktualnie kilkoro dziwna sprawa zatytułowana: muzyka relaksacyjna i muzykoterapia. Gdyby wolisz dowiedzieć się daleko na ostatni temat odwiedź Muzyczną Stronę Zdrowia.
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:45 pm
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron