Łatwa komunikacja gotówki w kantorze internetowym

Łatwa komunikacja gotówki w kantorze internetowym

przez Michal80 » Pt maja 12, 2017 11:20 am

W obecnym artykule przyjrzymy się kilku rodzajom dzięki, jakim możemy wymienić daną jednostkę na indywidualną.Czasy szybko się zmieniają. Obecnie niemal każdy sklep lub inny stacjonarny punkt usługowy, odpowiedzialny jest także w internecie w strukturze online. Nikogo nie dziwi zatem fakt, że jeszcze waluty możemy zmieniać w kantorach internetowych.
Trzema najpopularniejszymi miejscami, gdzie możemy wziąć wymiany informacji jednostki na pozostałą są:
bank
kantor tradycyjny
kantor internetowych
Doskonały pomoc dzisiaj jest wystarczająco mało atrakcyjny, ponieważ zazwyczaj godzi się z grubszymi kosztami niż w wypadku wymiany waluty w banku. Dlatego skoncentrujemy się głównie na dwóch innych sposobach.
Kantor tradycyjny
Załóżmy, że robimy sklep, i swój kontrahent jest osobą spoza naszego świecie. Dobiliśmy z nim zbytu i musimy dać mu konkretną ilość w walucie euro. Jakie pracy musimy zrobić, by przygotować wtedy w normalny sposób? Po pierwsze musimy wymienić złotówki w najkrótszym kantorze na euro. Dopiero gdy dokonamy wymiany, możemy zastanowić się w jaki forma, potrafimy też pieniądze wysłać do własnego klienta. Najczęściej będzie się to tworzyło z wizytą w banku, poczcie lub nowej firm, która bierze się dokonywaniem przelewów w zagranicznej walucie. Robienie przelewu innego w dawny styl jest zatem dość czasochłonne, ponieważ musimy odwiedzić co kilka kilka miejsc, gdyby tego zrobić.
Kantor internetowy
Na szczęście w współczesnych czasach zupełnie nie musimy załatwiać wszystkich zdarz na osiedlu. Istnieją bowiem bardzo bliższe i elegantsze sposoby. Wszystkie rzeczy opisane wcześniej, możemy dokonać bez wyjeżdżania z domu, przy pomocy naszego komputera, tabletu lub smartphona. Wystarczy tylko znaleźć kantor online w internecie i wykonać przelew z polskiego konta internetowego. Następnie kantor online, odsyła nam określoną kwotę finansową w zagranicznej walucie, którą możemy równie prosto przesłać przez internet do bliskiego partnera. Dzięki temu zaoszczędzimy masa klimatu i sił, by załatwić inne istotniejsze kwestii, niż mieszkanie w fazach w kantorze i banku.
Jeśli to masz konto w banku internetowym, zapomnij o tradycyjnych kantorach. Bardzo większym i wygodniejszym sposobem jest bowiem, odwiedzenie kantoru online i zmiana waluty dzięki kilku kliknięciom myszki.
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:45 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Łatwa komunikacja gotówki w kantorze internetowym

przez Michal80 » Pt maja 12, 2017 11:25 am

Prawo Przyciągania - Czy Jak Mamić Pieniądze I Chcenia Myślami

Niniejszy materiał również wtedy twierdzenie jest jedynie dla mężczyzn, którzy mają bezpośredni umysł – jacy są gotowi zrozumieć i przyjmować nowych strategii jakie mogą zupełnie odmienić występowanie na pozytywniejsze – na takie o którym zawsze marzyłeś. Kiedyś próbowałem powiedzieć o tym mamie, ojcu, reszcie grupy oraz swym... wy...

Link sponsorowany: Wymiana walut RzeszówTen artykuł natomiast wtedy norma jest dopiero dla mężczyzn, którzy posiadają piękny umysł – którzy są gotowi zrozumieć i używać nowych strategii jakie mogą bardzo odmienić zarabianie na właściwsze – na takie o jakim zawsze marzyłeś. Kiedyś próbowałem napisać o tym mamie, ojcu, reszcie rodziny oraz przyjacielem... wysłuchali, pokiwali głową i otworzyliście inny temat lub po prostu gdzieś poszli..

Jak patrzeli jak wykorzystuję w praktyce pryncypałów tegoż o czym Ci już powiem, spoglądali na mnie kiedy na głupka. Dziś, po tym jakże zrobił sukces, pytają mnie jak to sprawił - gdy odpowiadam że już wtedy im o tym mówiłem, polecają się dużo nie widzieć a nawet jak im więcej wytłumaczę to prawda, to wysoko tego nie stosują i powracają do nudnego, dużego problemów, braku pieniędzy i wesela bycia.

Moja Teoria Prawa Interesowania nie stanowi dla całych... jest dopiero dla tych którzy mogą dostrzec fenomen, prostotę i ciężką dużo tego czysta. Gdyby stanowisz taką osobą, to przeczytaj CAŁY artykuł – zainteresuje Ci więc że z 10 minut, oraz może przekazać Ci w mieszkaniu szczęście, może posłużyć Ci uzyskać pieniądze o których marzysz, dom, samochód, miłość... co tylko chcesz.

Wiem że to wszystko brzmi jak bajka i skoro jesteś sceptyczny, więc znacznie – jesteś prawo być sceptyczny...ale gdy po przeczytaniu niniejszego materiału dostrzeżesz, że ten sceptyzm dał Ci odkryć coś, co może poprawić Twoje występowanie na takie o jakim zawsze pragnąłeś, to oznacza że zrozumiałeś Prawo Przyciągania.

A ciągle jedno – użycie tego kryterium będzie musiało trochę sportu również nie zostaniesz milionerem z dnia na dzień – jeżeli szukasz takiej nieistniejącej „złotej pigułki” więc świetnie daj sobie czytanie tego tekstu.

* Teoria z otwarcia zakłada istnienie „wszechświata który traktuje Ci więc czego zależysz i pomimo tego że to idzie jak założenie religijne, to zdaniem religijnym nie jest natomiast wydarzenie wtedy prawdopodobnie być logicznie wyjaśnione – co udowadniam pod koniec produktu w grupie - „Dla Sceptyków”
** Koncepcja Prawa Zajmowania nie jest moim wymysłem – jest i zmieniona przeze mnie w rolach które są mało efektywne, nie efektywne, lub sporne.
*** Stworzone udowodnienie logiczne, teksty objaśniające i dodatkowe nauki są moją kreacją.

Produkt w klas wideo przydatny istnieje na mojej stronie internetowe tutaj

CZYM JEST PRAWO PRZYCIĄGANIA?

Jak wciąż nie będę lał bezsensownie słów i długo tłumaczył – kto ma poznać ten zrozumie. Prawo Przyciągania kładzie się zwłaszcza na dwóch prostych zasadach:

1..Jesteś naszymi treściami a wszystko co się dzieje w Twoim mieszkaniu jest efektem Twoich myśli. Twoje myśli PRZYCIĄGAJĄ wszystkie zdarzenia jakie Cię spotykają.


2. Podobne przyciąga podobne – jeśli pamiętasz o pozytywnych treściach to „PRZYCIĄGASZ” do siebie pozytywne wydarzenia, formy a pracowników, ale że myślisz negatywnie to interesujesz negatywne wydarzenia, sytuacje a ludzi.

Zobacz ile rzeczywistości stanowi w niniejszych prawdach – na pewno sprawiłoby Ci się osiągnąć jakikolwiek sukces który wprawił Cię w złoty nastrój, którym cieszyłeś się a jaki tworzył że tryskałeś pozytywną mocą i skłonnością do życia. Na pewno zdarzyło Ciż się też, że tabletka Ciż nie wyszło, albo że przeżyłeś jakieś pytanie w życiu które dało że czułeś się źle, uważał że wszystko jest bezsensu i zatapiałeś się w lutych i negatywnych rzeczach i nastrojach.

Czy zauważyłeś, że gdy rzecz Ciż się udało a istniał w ogromnym nastroju, jak myślałeś pozytywnie, to grało Ciż się coraz dużo prace? Odnosiłeś sukces za sukcesem, wszystko sprowadzało się coraz dużo a odpowiednio; był sporo „szczęścia”?

A zauważyłeś, że kiedy rzecz Ci nie wychodziło, kiedy sprowadzała się jakaś sztuka i czułeś się źle to pełne inne rzeczy szły coraz gorzej? Ponosiłeś porażkę za porażką, spotykałeś złych ludzi...miałeś „pecha”?

Czy znasz wszystkich którzy zawsze narzekają na kraj, na pieniądze, na zarabianie? Którzy są pesymistami i zawsze mówią że cokolwiek się nie uda -? Zobacz... każdy z nich kieruje smutne, monotonne, pełne braku pieniędzy i wesela życie...

Czy wiesz wszystkich jacy są optymistami? Ludzi którzy jednak myślą że coś się uda, którzy nawet pomimo porażek mówią że nic się nie stało – że drugim razem się powiedzie? W skutku ludzie którzy utrzymują w siebie...którzy myślą, znaczą i upierają się przy swoich pragnieniach, mimo tego iż reszta mówi że są niespełnialne i łatwe? Tacy wszyscy są bogaci, tacy ludzie wiodą ekscytujące, pełne spełnionych marzeń i szczęścia bycie.


Prawo Przyciągania umieszcza się na swym schemacie:

Jesteś częścią wszechświata, jesteś energią, i Twoje myśli tak kiedy również zasady nowych typów chodzą po wszechświecie. Wszystko o czym myślisz stale, wszystko co przypominasz sobie codziennie, co godzinę, co chwilę, wszystko w co polegasz – staje się Twoją podświadomą wartością, i Twoja podświadomość automatycznie manifestuje do „świata” iż tego chcesz – przyciągasz od wszechświata to o czym myślisz.

Podświadomość nie zna pojęcia smaczna a zła – podświadomość uznaje że wszystko o czym planujesz stanowi ostatnim co wolisz być – gdybyś nie wybierał to żebym o owym nie myślał – dlatego robi wszystko co w jej zdolności, żeby dać Ciż więc o czym myślisz.

Przedstawiając teorię prawa przyciągania jeszcze krócej - „Świat” jest sklepem, a Twoje myśli kupują dla Ciebie co wybierasz –Jeżeli myślisz dobrze o pieniądzach, miłości, naszych marzeniach – dostaniesz. Jeżeli ciągle myślisz o kłopotach finansowych, o Twoim nieudanym życiu uczuciowym, o Twoim pechu życiowym – zakupisz tego wciąż dużo.

Dla wszechświata a Twojej podświadomości nie ma mocy – każdy punkt i każde żądanie jest dopiero czymś co powinien Ci dać.


CZYM STANOWI „WSZECHŚWIAT”

Wszechświat stanowi obecnym w co polegasz – jeżeli myślisz w Boga, niech świat będzie Twoim Bogiem, jeżeli wierzysz w siebie to niech wszechświat będzie Tobą - nie ma znaczenia czym jest wszechświat – ważne żebyś wierzył, że on widać oddać Ci cokolwiek chcesz.. Ja wierzę iż to ja jestem poszkodowanym i inspiracją dla wszystkiego co się dzieje w moim mieszkaniu również w takim kontekście używam prawa przyciągania (ja powoduję moją opinią, a wszechświat pozwala mi to o czym myślę).

Jeżeli myślisz w Jezusa, to niech on będzie Twoim wszechświatem który sprawia Ci co chcesz. Musisz zrozumieć że Bóg tenże w sobie nie tworzy go prawidłowym – prawdziwym powoduje go więc, iż w niego uważasz (jednak każdy liczy w przeciwnego Boga a dla wszystkiego z tych głów „ich” Pan istnieje rzeczywiście toż ważny).

Krótko mówiąc – nie ma znaczenia czym dla Ciebie jest wszechświat – ważne żebyś wierzył że traktuje Ci więc o czym myślisz – dla mnie świat jest pięknem nieograniczonym, dla Ciebie może żyć wówczas Bóg, dla gościa innego energia. adnotacja osobista: W moim wrażeniu i myśli wszechświat jest pięknem dużo niż wszystkie rzecz oraz myśl w którą wierzymy (np. większy od wiary w każdego Boga) bo każdy odłam grupy a wszelka teoria prawdopodobnie stanowić „ tą dobrą” oraz potrafi istnieć właśnie bujdą – wszechświat stanowi ostatnim co jest „oczywiście naprawdę” - jest pojęciem zawierającym wszystkie pojęcia – częste i inne – wszechświat na pewno jest


JAK UŻYWAĆ PRAWA PRZYCIĄGANIA

Prawo przyciągania można zaprezentować w 7 krokach:

Decyzja – Zdecyduj konkretnie co wolisz być, po co marzysz toż tworzyć, co toż Ciż da i gdy łatwo chcesz wtedy tworzyć (musi toż być osiągalne dla Ciebie). Bądź zdecydowany na danie przedmiot w zamian (duchowo, materialnie, intelektualnie). Zobacz że ja, pisząc niniejszy punkt wydaję Ci trochę i zdobędę te dodatek w zamian (np. wizyty na mojej właściwości internetowej). Nie jest na świecie czegoś takiego jak „coś za nic” - nie jest bycia bez śmierci, nie ma pieniędzy bez pracy
( jakiejkolwiek )- spróbuj wymyślić jakiś logiczny przykład przeczący tej zasadzie i zobaczysz że Ci się nie uda.
.
Pożądaj – Musisz ogromnie pożądać nasz obowiązek – –prawdziwe planowanie jest dopiero to, gdyby jesteś w mieszkanie spalić wszystkie mosty za sobą, zaryzykować wszystko by zdobyć nasz priorytet i chcenie – nie jest istotny powrotnej i rozwiązań awaryjnych – psychologicznie zmusza Cię więc do zdobycia celu (jest taka sprawa o księciu który wyruszył statkami na szarpaninę ze własną armią. Kiedy trafiliście do brzegów kraju przeciwnika, wysiedli i król rozkazał spalić swoje statki. Powiedział „Teraz jak nie mamy teraz jak uciekać, wygramy, albo zginiemy wszyscy” - wygrali.)

„Proś” Wszechświat - Manifestuj – Tu nie chodzi o to by mówił „Proszę Cię wszechświecie daj mi więc natomiast toż „ (wiele kobiet szerzy taką bzdurną wersję tej myśli). Musisz zrozumieć że tutaj najistotniejszy jesteś Ty – „proszenie” wszechświata aby Ci trochę dał przeprowadza się przez Twoją wewnętrzną manifestację, działania noszące na końca uzyskanie tego zaś przez wiarę w ostatnie że będziesz wówczas zajmował – przez Twoje myśli. „Proszenie świata” jest zmniejszaniem się – gdy prosisz to potrafisz coś dostać i potrafisz nie dostać. Ty nie prosisz wszechświata – Ty po prostu bierzesz.

Wierz – Musisz utrzymywać w to że więc czego chcesz naprawdę się spełni, że owszem będziesz zatem zajmował. Wiara jest skutkiem ciągłego powtarzania „próśb”, manifestacji iż więc Ostatni się uda, afirmacji. Myśl w osiągnięcie celu całym sercem, duchem, umysłem, wszystkimi emocjami. Wierz świadomie a uwierzysz podświadomie. Zauważyłeś już że ile razy coś tak tak w byciu chciałeś... ile raz tak właściwie wierzyłeś że cokolwiek się uda.. to dziś teraz to masz?

Działaj na skutek – W tym przedmiocie mieści się „prośba – manifestacja” i „wiara”. Robienie na efekt oznacza wykonywanie prac które wykonają że „świat” wychwyci Twoje żądania. Oto rzeczy które powinieneś robić jeżeli tak chcesz manifestować więc czego marzysz
Każdego dnia, kilka chwili dziennie wyobrażaj sobie siebie już potrafiącego więc czego pragniesz. Myśl sobie wszystko z najmniejszymi szczegółami, angażuj wszystkie uczucia. Zobacz siebie jako wysoce jesteś dumny, że osiągnąłeś nasz cel. Takie działanie czyni to, że Twoja podświadomość, Twój umysł i Twoje myśli czujecie się tak, JAKBYŚ JUŻ STANOWIŁ wtedy czego potrzebujesz... a skoro czujesz się jakbyś wtedy był oraz tegoż nie masz, to Twoja podświadomość zacznie działać wszystko, żeby dać Ci to z czym czujesz się tak świetnie – zacznie manifestować we wszechświecie że masz brać zatem o czym myślisz.

Zauważ fenomen Twojego umysłu... zamknij oczy i przedstaw sobie siebie w samochodzie który chcesz żeby mieć...poczuj jak się jest w tych siedzeniach...poczuj jaki klimat wnętrza stanowi ten Twój ulubiony kolor tapicerki...otwórz szyby (albo spuść dach) i poczuj wiatr który opływa Twoje ciało gdy jedziesz tak prędko gdy tylko chcesz... poczuj to krycie w urząd gdy dodajesz nagle gazu słuchając głośno muzyki którą dużo cenisz a jaka daleko Cie podkręca... kiedy się czujesz?

Zauważyłeś że posiadasz się poczuć tak jakbyś coś był, pomimo tego iż obecnego nie masz? Rób takie „manifestacje” CODZIENNIE – podnoszą one wiarę, motywują i manifestują. - wszechświat tylko czeka by podłapać więc czego planujesz i żeby Ci wtedy dać.

Załóż sobie „zeszyt marzeń”, albo „tablice marzeń” którą sobie powiesisz w spokoju. Wklejaj tam zdjęcia tego czego zależysz i traktuj ten zeszyt lub patrz na ostatnią tablicę codziennie, myśląc sobie siebie w mieniu marzeń które tam umieszczasz. Używaj emocji i poczuć. Ja wieszałem sobie zdjęcia na suficie nad łóżkiem a kiedy rano wstawałem to uważał je z razu. Miałem zdjęcia na lustrze w łazience, to co rano na nie patrzyłem i wyobrażałem sobie siebie niczym je obecnie mam.

Jak moja rodzina i swoi widzieli popowieszane zdjęcia samochodów, egzotycznych miejsc nad łóżkiem, na granicach, na stole komputera to patrzyli się jak na wariata – takim ludziom trzeba wybaczać -nie wszystek wie i odkrywa więc co Ty. Działaj tak, żebym te filmy Twoich marzeń wbudowały się na zawodowe w „Twoją rzeczywistość” - jeżeli je wcielisz w bliską psychikę oraz ich również nie masz, to Twoja podświadomość, cały Ty swoją manifestacją spowodujesz, że świat da Ci wtedy czego chcesz – gdyż to obecnie istnieje w Twojej rzeczywistości a Ty także tego nie masz.

Właśnie no toż działa. To jakby sytuacja gdy chciałbyś otworzyć sezam ze skarbem, natomiast nie znasz hasła. Potrafisz się wysilać kopać, krzyczeć, ale zanim nie znasz hasła, sezam nie otworzy się. Jak te straty Twoich marzeń staną się częścią Twojej rzeczywistości - toż rzeczywiście jakbyś dostał hasło do sezamu.

Oczekuj – Oczekuj efektów z przyjemnością, z wiarą i optymizmem. Nie istotne co się dzieje w Twoim mieszkaniu - musisz ciągle kupować w prywatne pragnienia – im znacznie niskich i szerszych prac dzieje się w Twoim działaniu, tym dużo pogłębia się Twoja grupa w niniejsze, że chcesz uzyskać swoje pragnienia. Co żeby się stało gdyby dzisiaj amputowali Ci nogi?

Jeżeli załamałbyś się, to popracuj nad sobą. Widziałem ostatnio filmik na YouTube o człowieku który kieruje na deskorolce, robi sztuczki (zobacz jakie karkołomne efekty oni budują na ostatnim drewienku z kółkami ), jest głośny i składany na całkowitym świecie... tyle tylko że nie ma nóg. Takich pracowników jest wysoce a Ty same musisz tak planować oraz uważać takie postępowanie – nie ważne co mnie spotka – tylko śmierć może przekreślić moje chorowania na obecnym świecie.

Wykorzystuj okazje – Wiele osób stara się ogłupić innych mówiąc że możesz posiadać nieco za nic – NIE UMIESZ. Prawo przyciągania nie jest pewną magią która szybko wyczaruje Ci samochód na podwórku albo spowoduje że wygrasz loterie – Prawo Przyciągania uzna Ci przyciągnąć do Ciebie sytuacje, ludzi, wydarzenia które pomogą, albo pozwolą Ci wykonać to co manifestujesz. Prawo przyciągania da Ci możliwości, jakie potrzebujesz wykorzystać.

Jeżeli np. chcesz i manifestujesz do świata że potrzebujesz mieć inny dom, to zaczniesz przyciągać do siebie sprawy, sytuacje i osoby które pozwolą np. dokonać Ci pieniądze potrzebne na wybudowanie albo zakup tego domu. Prawo interesowania nie jest żadną magią - zachodzi tutaj czysty związek przyczynowo skutkowy – Prawo Karmy:

Manifestacja myślami + Wiara ---> Okazja ---> Wykorzystanie Okazji----> Osiągnięcie Celu

Wykorzystujesz Prawo Interesowania nie do swego zdobycia projektu (nie odda się wyczarować niczego myślą) – używasz tego dobra do pośredniego osiągnięcia swojego projekcie – do ułatwienia kupienia go – do przyciągnięcia sprzyjających warunków – do powstawania OKAZJI.

Potem musisz ponieść tę szansę i zacząć działać – działanie spowoduje zdobycie celu/marzenia. Oczywiście da się zdobyć np pieniądze „przypadkiem” zarabiając na zabawy - a jeżeli jesteś na końcu inteligentny, by nie liczyć w kariery w totolotku w którym statystycznie włożysz bardzo niż wygrasz (dlatego zarabiają a nie bankrutują), to zaczniesz pracować tak jak grupa osób którzy osiągnęliśmy nasze marzenia – uczynisz to sam.

Prawo Przyciągania jakby potrafiło się wydawać, nie przenosi się do grupy w żadne bóstwo czy religie – prawo przyciągania jest nawiązaniem do logiki - przyczyna- skutek. Tu nie jest żadnych cudów, chyba że cudem nazywasz interakcję ze wszechświatem w którym mieszkamy czy interakcję ze bliskimi treściami i ze naszymi pragnieniami.

Myślisz ---> Przyciągasz ----> Podejmujesz Działanie ---> Osiągasz Cel.PRZYKŁADOWY PLAN DZIAŁANIA

1.Wybierz sobie cel który wymagał zdobyć i który stanowi dla Ciebie realny (powiedzmy dla jednej osoby 150.000 zł dodatkowo rocznie będzie naturalnym założeniem i dla innej 50.000 zł będzie nierealne – mierz wysoko i kupuj w bezpośredni plan)

2.Musisz chcieć ten cel – skoro go ciągle nie lubisz na końcu, żebyś mógł spalić mosty za sobą żeby go kupić, to wiem łatwy wyjście żeby rozbudzić w Tobie to, co stało zakryte przez stereotypy i ograniczenia jakimi jesteśmy pojeni od dziecka. Cały następujący skrypt najlepiej sobie nagrać i posłuchać albo poprosić kogoś aby Ciż go przeczytał:

Zamknij oczy i wyobraź sobie cel jaki zamierzasz osiągnąć...poczuj się jakbyś teraz go dokonałby, jakbyś żył tymi całymi atrakcyjnymi i interesującymi doświadczeniami które masz...które masz bo osiągnął to samo ze swoich marzeń...poczuj co możesz ekscytującego teraz robić...pomyśl o tymże jako doskonale się teraz czujesz... gdy toż „inne mieszkanie” po wykonaniu tego wyobrażenia jest perfekcyjne i dobre... i teraz popatrz na własne dalekie życie oraz sprawdź jakie było dumne bez tego marzenia....jak brakuje tam tychże wszystkich doświadczeń i żyć jakie tworzysz teraz...i gdybyś mógł sobie pomyśleć jakby więc stanowiło gdybyś musiał wrócić i utrzymań kobietom życiem bez tego pełnego co stanowisz po dokonaniu tego Twojego ważnego punkcie, zatem kiedy bardzo byś czuł iż Ciż tegoż brakuje?

Teraz gdy widzisz już jak wysoce Twoje codzienne życie jest blade i spokojne, obecne będziesz potrzebował do niego wrócić gdy otworzysz oczy, ale ale na chwilę... kiedy powrócisz do tradycyjnego życia poczujesz że jest oczywiście puste, że zapałasz ogromnym dążeniem do spełnienia tego marzenia – Twojego celu...takim pożądaniem iż będziesz w mieszkanie spalić wszystkie mosty aby go zrobić... poświecić wszystko aby być właściwie szczęśliwym...bo rozumiesz jak dużo zabawy i radości czeka Cię jeżeli już tam dotrzesz...teraz gdy czujesz jak złe stanowi toż „byłe bycie” bez spełnionych marzeń, zacznij stosować Prawo Przyciągania, zacznij pokazywać nasze pragnienia, projekty i wyglądaj na okazję by ja wykorzystać - działaj.


3.Manifestuj, Wierz, Pracuj na skutek- Załóż sobie zeszyt marzeń gdzie będziesz wklejał zdjęcia naszych obiektów i marzeń – codziennie poświęcaj kilka sekund żeby wchodzić do bliskiego zeszytu i wyobrażać sobie siebie jako zatem stanowi jeżeli już kupił te chcenia. Porozklejaj zdjęcia po domu, porozwieszaj kartki, zrób co właśnie marzysz w rzeczy tego by cały tok wspominać o zrealizowaniu naszych marzeń... niech staną się Twoją obsesją (ja np. wypisywałem markerem moje sensy na rękach, nogach w twarzy tekstu i obrazków– tak, moje potrzebowania to moja obsesja).

Pokrywaj się ludźmi pozytywnymi, którzy myślą w pełnienie swoich celów, którzy występują o dobrych rzeczach, którzy informują o tym co im się w utrzymaniu udaje zamiast o tym co jest krótkie. Oglądaj filmy motywacyjne, czytaj strony internetowe o rozwoju osobistym gdzie możesz znaleźć motywację – rob wszystko co buduje Twoje wiedz w charakteru marzenia – co manifestuje że cały Ty pragniesz spełnić własny cel.

Daj sobie na myślenie sobie siebie po spełnieniu Twoich marzeń przed spaniem... miej swoje wyobrażenia bardzo dobrze, intensywnie, szczegółowo, doznając wszystkich, nawet najmniejszych doświadczeń i doświadczeń. Przez wszystkie te czynności buduj jeszcze popularniejszą grupę w współczesne iż uda Ciż się i że wcześnie lub później spełnisz swój obowiązek – myśl że organizację i wiara wcześnie lub później, ale zawsze są nagrodzone. Niech ten będący obraz Ciebie mającego marzenia motywuje Cię coraz bardziej także daleko każdego dnia, zwiększając Twoją wiarę w zysk.

4.Oczekuj i zajmuj okazje – Bądź gorący w bezpośrednim manifestowaniu, w własnym pragnieniu, w własnych staraniach i zamiłowaniach do naszych marzeń. Jeśli uważasz że jedna porażka to wielu, że myślisz że dziesięć porażek to wielu, albo jeśli nawet uważasz że 50 porażek to dobrze – to musisz wiedzieć że Edison poniósł porażkę 10.000 razy zanim udało mu się „zapalić” żarówkę. Wolę i cierpliwość nie znają porażki. (Napoleon Hill)

Wypatruj okazji – wszechświat będzie Ciż sprawiał często okazje, a często nie będą one pewne, albo choć nie na wczesny etap oka. Nie stanowi tutaj reguł, zatem bądź przekonany cały chwila na osiągnięcie okazji do przeprowadzenia naszego pragnienia. Może zdarzyć się tak, że nie wykorzystasz danej okazji, iż Obecni nie wyjdzie – to żaden problem, będzie ich daleko.

Uwierz mi, że kiedy pierwszy raz doświadczysz działania prawa przyciągania, to wówczas będziesz łapał okazję raz po raz – cały czas rozpędzając się. Pamiętaj, wytrwałość i cierpliwość nie znają porażki – jeżeli tak pragniesz czegoś, zatem stanowisz skłonny na ostatnie tworzyć i czekać tak długo, ile lecz będzie pozytywne – tylko kwestii które odbędą nas szczęśliwymi są warte czekania i książki.


DODATKOWO – Unikaj rzeczy negatywnych w Twoim działaniu, Oczywiście pracy oraz uczucia negatywne są nie do usunięcia, tylko nie umieszczaj się nimi na nasze życzenie. Przestań wychodzić z głowami które tylko zajmują Obecni pora, które niekorzystnie wpływają na Twój nastrój, które zamiast tworzyć niszczą, które zamiast szukać czegoś nowego, zmieniać oraz sprawiać – narzekają.

Ja np. przestałem oglądać telewizje oraz nie czytam gazet – tak są od tego momentem wyjątki ale ogólnie nie czynię tego – dlaczego? Bowiem w 90% tego co prezentują w telewizji a co tworzą w prasach jest złe – śmierć, wojny, tragedie, problemy – to zasiewa w nas negatywne myśli, pogarsza nastrój, a zatem z zmiany manifestuje automatycznie wszechświatowi, że potrzebujesz tego nic w bezpośrednim istnieniu (jeśli nie chciał, to żeby nie czytał o tragediach prawda?)

Kiedyś był wyjątkowo korzystnego przyjaciela (podstawowy i wyjątkowy w nowym czasie „przyjaciel” ) nasza naukę stanowiła szczególnie interesująca, każdy każdego krył jak było trzeba, wszystko było okej – jednak w dobrym okresie zauważyłem że ja idę do przodu, że się rozwijam – on oraz gości w środowisku. On patrzał że ja się oddalam, więc próbował trzymać mnie w tle – najlepszy przyjaciel występował na mojej drodze do moich marzeń – kiedyś myślałem że dojdziemy tam razem, zaprezentowało się że muszę iść sam. Powiedziałem mu prawdę o tym co projektuję i spaliłem ten most za mną – dla moich marzeń zrobiłbym wszystko – w moim byciu ja i moje szczęście jest najważniejsze.

KTO MOŻE UŻYWAĆ PRAWA PRZYCIĄGANIA


Każdy.

Jeżeli czytasz biografie ludzi którzy odnieśli sukces (materialny, medialny, jakikolwiek), to rozumiesz iż JAKIŚ spośród nich pragnął....pragnął sukcesu całym sercem, całymi mocami i całymi myślami. Pomimo tego że nie rozumiem który jest Twój status materialny, wtedy mogę śmiało powiedzieć że wielu spośród nich realizowało z poziomu na którym Ty teraz jesteś... wielu zaczynało jeszcze niżej – mogę właśnie powiedzieć, bo gdy masz internet a to czytasz, to znaczy że teraz masz odpowiedniejszy standard niż wielu wszystkich miało na wstępu, którzy właśnie są fortuny, albo którzy wykonali inne nasze pragnienia.


SPRAWA TEJ WIEDZY

Teoria przyciągania ma korzenie w hinduiźmie, a w sezonach współczesnych jest reklamowana przez „Nowa Propozycja” - luźną większość mężczyzn i autorów i filozofów propagującą metafizyczne nastawienie do sytuacji siły osobistej, zdrowia czy wizualizacji. Często prawo przyciągania jest dawane jako „kupowanie we wszechświat który powinien prosić” - ja nie uważa tegoż rzeczywiście a Ty i stosuj to inaczej. Wszechświat tylko jest, jest miejscem gdzie wszystko się odbywa – to Ty bierzesz co pragniesz, bierzesz co myślisz – nie musisz prosić.


DLA SCEPTYKÓW

Sceptycy zaraz będą używać skrytykować tą myśl sposobami takimi jak też:

„Co zatem zbyt głupia teoria, żeby liczyć w dowolny magiczny wszechświat jaki nam coś daje, który nam poleca toż o czym myślimy – więc stanowi właściwie magia a nie logika”

W takim razie popatrz na Założenie Przyciągania z naukowego punktu widzenia. Całe Twoje myśli są przyczyną Twoich nastawień i tworzeń. W takim razie Twoje postępowania są obrazem „tego jakim jesteś” natomiast ponieważ wykonywania są spowodowane myśleniem, to znaczy że Twoje pamięci to Ty.

Wszystkie Twoje zadanie powoduje skutki, każda minuta Twojego życia powoduje wielką ilość produktów w interakcjach z kolejnymi typami, którzy swoim zachowaniem również powodują wielką liczbę skutków. To którym istniejesz oraz gdy się trwasz w czysty sposób przyciąga, bądź odpycha zatrudnionych w Twoim działaniu, tym samym przyciąga lub odpycha różne formy - gdyż rzeczy są tworzone przez wszystkich.

Gość jest zwykle stworzony aby szukać podobieństw i akceptacji – że nie spotykasz się z przedstawicielami którzy Cię nie lubią lub jakich Ty nie lubisz. Znajdujesz się oraz z ludźmi jacy mają całe poglądy do Ciebie, lubią podobne sytuacji – nawet jeżeli różnicie się w wielu rzeczach, więc natomiast faktycznie jesteście ze sobą właśnie ze względu na podobieństwa.

Żeby obalić teorię że przeciwieństwa się przyciągają: Dwoje ludzi dzielących wszystkie poglądy mogą działań ze sobą w zgodzie, mają o czym prowadzić a co robić razem, bo lubią też też rzeczy. Ludzie jacy są jakiekolwiek strony odwrotne, nie szanują się, nie mają o czym rzec tym jednym nie widzą sensu obcowania ze sobą. Musi istnieć jednak jedna strona wspólna między dwojgiem ludzi, by mogli zacząć jakąś dobrą relację między personalną, dlatego projekt istnieje taki, że wszyscy stosują się ale dla podobieństw.

Kontynuując, gdy Twoje istoty są powodem Twoich zachowań, które zajmują ludzi podobnych, którzy wykonują sytuacje zestawionych z tych typów, które z serii są wpływ na Twoje życie (pełne życie przecież prezentuje się z interakcji z drugimi mężczyznami oraz formami), to zauważ że gdyby będziesz brał negatywne myśli, to dostarczą one niekorzystne działania, co przyciągnie PODOBNYCH czyli negatywnych ludzi, co spowoduje negatywne sytuacje, które będą korzystały niekorzystny wpływ na Twoje życie.

Jeśli zaś Twoje wymów są pozytywne, to Twoje dzieła będą pomocne, przyciągną dobrych gości oraz jakości, które napiszą Ci SKUTECZNE OKAZJE.

Więc wreszcie...

Jeżeli skupisz własne teorie na pozytywnym celu lub chceniu, toż będziesz działał świadomie i nieświadomie w planie realizacji tego marzenia, Twoje życia przyciągną osoby związane z ostatnimi działaniami (które są związane z marzeniem) a tymże jedynym sprawy powiązane z Twoim celem – tworząc OKAZJE DLA SPEŁNIANIA MARZENIA.

Jak widzisz, nie musisz iść istnienia wszechświata który magicznie sprawia Ci ostatnie o czym myślisz, bo de facto sam sobie dajesz toż o czym myślisz działając wg tego jakże uważasz (nie magicznie przyciągasz, i powodujesz skutki swoim życiem)
- Możliwy zarzut nr 2 (znany z amerykańskiego talk-showu Larrego Kinga)

„Skoro moc bada i należeć przyciągania istnieje takie potężne, to dlaczego stanowi tyle głodu na świecie a czemu są wojny”

Obecne stanowi model jako mężczyźni próbują obalić tą teorię próbując zadać pytanie zupełnie nielogicznie powiązane z Założeniem Przyciągania. Sama ideę nie jest nadzieje mienia bezpośredniego – ma tylko możliwość interesowania i sprawiania zdarzeń – tworzenia pośredniego. Zgodnie z prawami Prawa Przyciągania sama dbaj o likwidacji braku w Afryce nie spowoduje likwidacji głodu, ale spowoduje przyciągnięcie sprawie temu służących – czyli np. odnalezienie fundacji na jaką potrafisz dać datek.

Skoro nie chcesz wojny, zatem nie przechodź na nią – nie zgadzaj się. Gdyby wszyscy Niemcy odmówili pójścia na wojnę, to wcale by wojny nie było. Ten model może pójść aż tak mocno, że ważna wyciągnąć wniosek, że ludzie goście występują w sztucznych ryzach prawa oraz zasadach, które właśnie naprawdę tak samo są niczym ich nie ma – bo wystarczy że np. policjanci zdecydują że nie chcą chronić już państwa, to zapanuje anarchia – i taka sprawę może sprawić się każdego dnia.

To znowu dowód na ostatnie iż wszystko co się dzieje w własnym świecie jest tworzone swym myśleniem – państwo nie jest w anarchii, bo policjanci pamiętają że muszą przestrzegać państwo – a właściwie właściwie w jakimkolwiek elemencie mogą przerwać to sprawiać. Że wszyscy naraz by przestali, to kto aby ich wpuścił do więzienia za to że przestali? Tak toż Niemcy myśleli i myśleli że chcą chodzić na wojnę, więc poszli.PODSUMOWUJĄC

Prawo Przyciągania to mocarne prawo pod każdym względem – logicznym i wierzeniowym. Wykorzystaj je w domowym życiu, a już wkrótce odmienisz je na takie o jakim zawsze marzyłeś.

To założenie nie jest gwiazdką z nieba zaś nie osiągnie Ci marzeń niczym magiczna różdżka – natychmiast. Jeżeli wierzysz w takie prac (których stanowi sporo w obecnych czasach) wówczas nie pojąłem tego co jest tu napisane.

Sam daję to reguła w życiu, traktują je nowi bogaci wszyscy z wysokim powodzeniem na całym świecie.

Życzę wielkich pieniędzy, szczęścia w miłości i spełnienia innych marzeń.


http://www.DrugaDroga.com
Rozwój Prywatny I Filozofia Tylko Dla Inteligentnych


Użyte zdjęcia i obrazki są własnością Public Domain

Prawa Autorskie: Tekst Jest Własnością Intelektualną Autora. Możesz udostępniać i powielać ten artykuł TYLKO jeżeli:

1) Powielasz towar w NIEZMIENIONEJ postaci

2) Zakaz używania moich tekstów do końców komercyjnych

3) Umieścisz dodatkowe dane o autorze tego artykulu na startu i na tyle tekstu:

Autorem niniejszego rozdziału jest:

www.DrugaDroga.com - Rozwój Inny I Sztuka Właśnie Dla Inteligentnych (link musi być klikalny i skuteczny)

Bardzo chętnie wyróżniam się nauką i dlatego zezwalam na wybieranie niniejszego materiału dalej, a właśnie z uwzględnieniem powyższych warunków -wystarczy że umieścisz adnotację o autorze oraz link zwrotny. Wszelkie oznaki łamania powyższych podstaw będzie tworzyło wyciąganiem konsekwencji prawnych od osób jakie je łamią - zastanów się dwa razy czy mieszkać Cię na ostatnie by dawać duże grzywny za kradzież wartości intelektualnej czy na przebywanie w niewielkiej celi za taką głupotę.
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:45 pm
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron