Leczenie w przedmiocie osiągnięcia uwagi

Leczenie w przedmiocie osiągnięcia uwagi

przez DennisBom » Wt wrz 20, 2016 9:15 am

Kiedy innym razem skaleczysz się albo przytniesz sobie palec drzwiami, czy chciałbyś uzdrowić się w chwila niż pięć minut, by było wolny bólu, siniaków czy skaleczenia? Co by było, jeśli to jedyne dotyczyło poparzeń? A żebym mógł wyleczyć się z zaziębienia w toku szybszym niż godzina? Czyż nie byłoby doskonale, gdyby długotrwałe bóle głowy, depresja, bóle krzyża lub inne problemy mogły uniknąć w porę, dzień lub chociażby w tydzień? Techniki zawarte w tej pozycji potrafią ciż zadziałać w powodzeniu takich rezultatów, tak jak poradziły tysiącom zatrudnionych na wszystkim świecie. Żyć może nie będą one pewne dla każdego dodatkowo w wszelkim wypadku, przecież są tak sprawne i działają tak łatwo, że z pewnością są w bycie cię zadziwić. Odebrałem ruch w obrębie hawajskiego szamanizmu, ale w bezpośrednim byciu poznałem również najbardziej zaawansowane technologii uzdrawiania oferowane przez tą zachodnią medycynę a najbardziej prymitywne techniki Trzeciego Świata. Dzięki temu zauważyłem bardzo praktyczną kwestia; niezależnie od tego, jakiego działającego systemu użyjemy, to pewni ludzie dzięki niemu zdrowieją, niektórzy nie, niektórzy zdrowieją bez niego, a jeszcze inni na przekór takiemu sposobowi. Wszyscy z innych klimatów i miejsc byliśmy tak różne poglądy na materiał przyczyn chorób i nowych fizycznych problemów, a również na temat wszelkich środków zaradczych. Ludzka kreatywność na tle uzdrawiania jest świetnym polem do obserwacji. Treści i pracy ogłoszone w jednej kulturze mogą zostać odrzucone lub nawet wyśmiane przez inną.

Link: bioenergoterapia